Novinka ve světě e-kouření: elektronická cigareta eRoll-C

eRoll

Předchůdce eRoll

Je tomu již zhruba dva roky, kdy společnost Joyetech uvedla na trh jednu z nejelegantnějších elektronických cigaret současnosti. Její jméno bylo eRoll a ihned po zařazení do sortimentu tuzemských prodejců elektronických cigaret si mezi příznivci elektronického kouření získala obrovskou popularitu. eRoll disponovala kompaktními rozměry, jež si oblíbili nejen slabší kuřáci, ale také ti silnější, minimalisticky založení. Na úspěch modelu eRoll zareagovala společnost Joyetech poměrně rychle. Již v první polovině roku 2014 totiž na trh uvedla vylepšenou „sestru“ výše zmíněné e-cigarety, která dostala název eRoll-C. Jaké jsou její největší přednosti a důvody, proč byste ji měli zařídit do své výbavy? To vám prozradíme na následujících řádcích.

Čím si vás eRoll-C získá?

Zejména svými miniaturními rozměry, stejně jako vylepšenou cartridgí, jež je nyní ukryta v kovovém pouzdře, které dokonale doléhá na kryt atomizéru i samotnou baterii. Dobíjecí pouzdro e-cigarety eRoll bylo vyrobeno z plastu, pouzdro u eRoll-C vystřídal kvalitní kov, čímž je vylepšen zejména samotný design výrobku a v neposlední řadě také jeho životnost.

Jak je na tom baterie eRoll-C?

Novinka na trhu – eRoll-C disponuje baterií s výkonem 1000mAh, jenž je ideální pro střední, ale i silné kuřáky. Baterie je doplněna o několik funkcí, mezi které patří například ochrana proti nízkému napětí, ochrana proti zkratu a ochrana samotného srdce elektronické cigarety – atomizéru. Dobití e-cigarety provedete zhruba během 25 – 30 minut, což patří také mezi nezanedbatelné přednosti této modelové řady.

Za kolik eRoll-C koupíte?

Na internetu se vyrojilo mnoho padělků a neoriginálních napodobenin této e-cigarety, které můžete pořídit za několik stokorun. Cena originálního výrobku se však pohybuje kolem 1 500 – 2000 Kč. Někteří prodejci tuto novinku do svého sortimentu zařadili, jiní ji uvedou na počátku roku 2015. Patříte-li mezi milovníky hezkých věcí a dokonalého designu, pak je eRoll-C určena právě vám.

eRoll-C

Zdroj: Joyetech.com