Jaké jsou druhy elektronických cigaret od Joyetech?

Kvalitní, elegantní, praktická – to jsou synonyma popisující značku Joyetech. Značku, kterou si oblíbila spousta kuřáků, a to pak zejména těch, kteří se zamilovali do elektronických cigaret. Joyetech nabízí několik druhů e-cigaret s nejrůznějšími vlastnostmi. Pro příklad uvedeme ty nejoblíbenější typy cigaret, kterými jsou Joyetech eRoll, Joyetech eGo AIO, Joyetech eCab, Joyetech eVic VTC mini TRON, Joyetech Cuboid Mini a Joyetech eMod. Pojďme si je představit na následujících řádcích.

Joyetech eRoll

erollJedním z oblíbených druhů elektronické cigarety od společnosti Joyetech je i eRoll. Jedná se o mini e-cigaretu, která je určená zejména pro milovníky módních a luxusních cigaret. Joyetech eRoll má sice kapacitu baterie pouze 90 mAh, avšak nabízí výstupní výkon 3,7 V, který vám zajistí výbornou kouřivost po celou dobu. Budete si tak moci bez chybičky vychutnat svůj oblíbený e-liquid do poslední kapky. Navíc díky tomu, že je Joyetech eRoll tak malá, vejde se vám do každé kapsy, kabelky, peněženky, baťohu nebo kufru.

Joyetech eGo AIO

ego AIONová generace elektronických cigaret, která v sobě spojuje eleganci i praktické využití, patří do kategorie „vše v jednom“. Baterie společně s novou generací clearomizérů jsou jedno tělo a jedna duše. Díky unikátnímu systému plnění jsou konečně odstraněny problémy s protékáním e-liquidu, který v ústech zanechával nepříjemnou pachuť. Joyetech eGo AIO je vhodná i pro začínající vapery, kteří nepotřebují manipulovat s nastavením výkonu či napětí. K dostání je v několika atraktivních provedeních a s praktickou vychytávkou v podobě e-liquidu podsvíceného LED diodou, kterou nyní nenabízí žádná jiná e-cigareta na našem trhu.

Joyetech eCab

Jedním z nejnovějších produktů značky Joyetech je elektronická cigarety eCab. Ta oproti předchozímu modelu eRoll přináší větší kapacitu baterie, a to 360 mAh. K této elektronické cigaretě obdržíte od společnosti Joyetech taktéž stylové pouzdro, ve kterém bude e-cigareta více chráněná proti poškrábání nebo pádům. Taktéž nabíjení tohoto produktu je velice snadné. Stačí vyjmout baterie z cigarety, nasadit je do přenosné nabíječky, zapojit kdekoliv do zásuvky a nabíjet.

Joyetech eVic VTC mini TRON

joyetech-evic-vtc-mini-tron-s_w375_h203Funkcemi nabitý BOX MOD aktuálně patří mezi nejžhavější novinky roku 2016. Nový eVic-VTC Mini přichází s aktuální verzí firmwaru V2.0, který přináší vylepšený display, zvyšuje výkon na přívětivých 75 W a přidává nový režim nastavování teploty pro žhavící spirálky z nerezové oceli. Zároveň však model zachovává stávající přednosti, mezi něž nepochybně patří i vyměnitelná baterie typu 18650. BOX MOD Joyetech eVic VTC mini TRON pracuje v několika atraktivních režimech, které potěší zejména zkušenější a náročné vapery. Velký OLED display je už pouze onou pomyslnou třešničkou na jinak dokonalém a chutném dortu.

Joyetech Cuboid Mini

cuboid-mini-80w_w375_h203Nástupce oblíbeného MOD Cuboidu přináší spoustu nových a praktických výhod. Zřejmě nejzásadnější je vychytávka v podobě zabudované baterie o kapacitě 2400 mAh, která nahrazuje původní dva bateriové články, jež bylo nutné vložit do výše zmíněného předchůdce. Joyetech Cuboid Mini oslní svým 80W výkonem, ale také kompaktními rozměry a netradičním hranatým designem. Zařízení podporuje celou řadu režimů, takže potěší zejména zkušenější a náročnější vapery. Součástí MODu jsou i vylepšené žhavicí hlavy NotchCoil, které představují namísto klasických spirál inovativní trubičky, vyrobené z jednoho kusu oceli SS316L. Aktuálně je MOD k dostání v pěti atraktivních barevných kombinacích, z nichž si vyberou také opravdoví fajnšmekři.

Joyetech eMod

eModeDalší žhavou novinkou značky Joyetech je i elektronická cigareta eMod. Už podle názvu je patrné, že se bude jednat o cigaretu, která má několik modů, tedy jinak řečeno funkcí nebo také režimů. Ty má konkrétně hned dva. U této elektronické cigarety si tak sami budete moci řídit výstupní výkon či kapacitu baterie, která se u tohoto modelu pohybuje od 1 650 do 2 100 mAh. Díky tomu bude jen ve vaší režii, jak moc bude elektronická cigareta výkonná, jaká bude kouřivost, kolik prokouříte e-liquidu či jak dlouho budete chtít kouřit. Stejně také jako u Joyetech eVic můžete eMode propojit s počítačem a sledovat data o svém kouření. Také u tohoto typu elektronické cigarety najdete ukazatel nabití baterie.