Příchutě e-liquidů Joyetech vás nepřestanou bavit!

1Spousta kuřáků elektronických cigaret přiznává, že kouří jen kvůli té chuti. Nemusí se totiž omezovat pouze na klasickou, „cigaretovou“. V nabídce najdete e-liquidy příchutí od nejrůznějších bylinek, tabáků až po rozmanité ovoce. Pokaždé tak kouř může mít jinou chuť. A nejen, že si můžete vybrat z těch nejpestřejších příchutí, taktéž obsah nikotinu si můžete regulovat. Vaše okolí vám zároveň bude vděčné, že nemusí vdechovat zapáchající kouř hořící cigarety.

E-liquidy od Joyetech

Značka Joyetech je právě tou značkou, která nabízí kompletní sortiment všeho, co alespoň trochu souvisí s elektronickými cigaretami. Taktéž e-liquidy u ní naleznete. Nejoblíbenějšími příchutěmi pak jsou FRENCH mix e-liquid, Vanilla e-liquid a USA mix. Vanilla e-liquid je všem naprosto jasný. Tradiční chuť vanilky prostě boduje i každého. Co si ale představit pod pojmy FRENCH mix e-liquid a USA mix?

FRENCH mix liquid

FRENCH mix e-liquid je jedním z nejoblíbenějších a nejkupovanějších liquidů od společnosti Joyetech vůbec. Jedná se o spojení příchutě klasické vanilky a … Nechte se překvapit! Většina zákazníků si jej pochvaluje. Takže se nebojte a zkuste jej. Uvidíte, že neprohloupíte! Stejně také jako u jiných liquidů, i u tohoto si můžete vybrat ze tří různých intenzit nicotinu. Těmi jsou 0mg, 11mg nebo 16mg.

USA mix

usa-mixUSA mix je dalším velice oblíbeným e-liquidem, který si získal nejednoho zákazníka značky Joyetech. Jako všechny e-liquidy, tak i tento je vyráběn firmou Joyetech, podle velmi přísných hygienických norem. Jeho cena je stejně jako u všech ostatních příchutí 139 korun za deset mililitrů a 289 korun za třicet mililitrů.

Další příchutě e-liquidů

FRENCH mix e-liquid, Vanilla e-liquid a USA mix nejsou jedinými příchutěmi, které od společnosti Joyetech můžete vyzkoušet. Taktéž například jablečná, banánová, zmrzlinová, mentolová, jahodová, kolová, broskvová, hroznová nebo orientální příchuť e-liquidu vám může zpříjemnit den.