Náhradní baterie do e-cigaret jsou důležitým příslušenstvím

baterieDůležitou součástí každé elektronické cigarety je i baterie. Bez té by vlastně vůbec cigareta nemohla fungovat a taktéž by se jí nejspíš neříkalo „elektronická“. Je tedy nadmíru důležité, aby byly baterie kvalitní. Jenže jak správně vybrat právě tuto nepostradatelnou část elektronických cigaret? K tomuto kroku vám může posloužit i společnost Joyetech, která kromě samotných elektronických cigaret nabízí i baterie, nabíječky, nové atomizéry a další příslušenství.

Různý výkon elektronických cigaret

usbPrvní při výběru správných baterií do e-cigarety je zjištění, jaký výkon má právě ten váš typ cigarety. Jak je totiž každá elektronická cigareta u společnosti Joyetech odlišná, tak je různá i kapacita jejich baterií. Například Joyetech eRoll má kapacitu baterie pouze 90mAh a výstupní výkon 3,7 V, eRoll má již větší kapacitu baterie, a to 360mAh, elektronická cigareta Joyetech eMode nabízí jedny z největších kapacit baterie, a to konkrétně 1 650 do 2 100mAh a v neposlední řadě například Joyetech eGo-CC má kapacitu baterie pouze 650 a 1000mAh.

Jak správně koupit náhradní baterie?

Jak už je tedy jen z nejrůznějších kapacit baterií patrné, nebude výběr nových životabudičů elektronických cigaret nejjednodušší. Při vašem nákupu první elektronické cigarety proto pozorně prostudujte kapacitu baterie a výkon produktu, abyste do budoucna předešli možným komplikacím. Samotná společnost Joyetech však nabízí kompletní servis i poradenské služby, díky kterým se zajisté při výběru té správné baterie nespletete. Některé elektronické cigarety však nepotřebují vyměňovat baterie. Joyetech eCom je elektronickou cigaretou, která je nabíjena pomocí micro USB konektoru. Není u ní tedy potřeba vyměňovat baterie. Takovým typem e-cigarety je eCab. U té budete muset po nějaké době používání baterie vyměnit za nové, a to kvůli jejich zmenšující se životnosti, výdrži a výkonu.